1. Požár rodinného domu v obci Jeleč

04.02.2018 15:12

Jednotka vyjela na výzvu KOPIS s CAS32 T815, OA VW T5 a VEA v celkovém počtu 8. členů k požáru rodinného domu do obce Jeleč. Na místě zásahu již zasahovala JPO Litoměřice a Úštěk, JSDH Liběšice a Lovečkovice. Velitelel zásahu bylo rozhodnuto, že naše CAS32 bude kyvadlově dovážet vodu z rybníku v obci Soběnice.
Dále byli tři členi vybaveni DT a pomocí proudu C se smáčedlem hasili a chladili čelní část střechy rodinného domu a pravý štít. Později bylo VZ rozhodnuto, vynášet z domu elektrické vybavení a další "cenné" předměty, které byly následně shromaždovány pod zastřešením přilehlého koupacího bazénu.
Poté byla jednotka odeslána zpět na základnu.

 

odkaz na článek a foto z Litoměřického deníku zde

 

Zasahovali: Čestmír M. ml. a st., Mirek Š., Fanda H., Tomáš L., Pepa K. , Jiří N., Pavel K.