11. Požár rodinného domů v Konojedech

07.04.2015 08:50

Jednotka vyjela na výzvu KOPIS s CAS32 T815 a OA VW T5 v počtu 4. osob k požáru nízké budovy do obce Konojedy.

Cestou na místo události OA VW T5 musela dvakrát zastavit na železničním přejezdu ( v Polepech a Ústěku ). Po příjezdu na místo události, jsme se nahlásili veliteli zásahu. CAS byla poslána na náves obce, kde čekala na pokyn k doplnění vody. Dva členové se vybavili DT a čekali v záloze před RD.

Po vyčerpání CAS 25 JSDH Kravaře a CAS32 JSDH Verneřice, byla naše CAS zavolána k doplnění CAS20 PS Úštěk. Dva členi JSDH Polepy, byli vyzváni velitelem zásahu k rozebrání střešní krytiny ze severní strany objektu.

Po vyčerpání všech 8000 litrů vody, byla naše CAS poslána k obci Dubičná k doplnění vody z rybníka. Toto plnění zajišťovala JSDH Lovečkovice plovoucím čerpadlem. Pak znovu čekala na návsi v záloze k doplnění vody. Takto jsme doplňovali vodu 2x – celkem tedy doplněno 24000 litrů vody.

Poté se jednotka na rozkaz velitele zásahu vrátila zpět na základnu.

 

Foto zde

Odkaz na pozary.cz

 

Odkaz na článek z Litoměřického Deníku

 

Zasahovali: Čestmírové M., Pepa K., Pavel K.