12. Požár garáže v Polepech

12.04.2015 07:19

Jednotka vyjela na výzvu KOPIS s CAS32 T815 a OA VW T5 v počtu 8 osob k požáru garaže do obce Polepy. Jednotka přijela na místo události první. Velitel zásahu dal pokyn k rozvinutí dopravního vedení - 2x B hadice a dvou útočních proudů C. Během těchto prací byl proveden průzkum hořícího objektu, vypnuta elektřina a poté zahájeno samotné hašení garáže. Dva členové jednotky při hašení použávali dýchací techniku.

Poté se na místo události dostavila PS Litoměřice s CAS20 a CAS32 a místo zásahu předáno do jejíich velení. Na části objektu byla rozebrána střecha, nasazená nucená ventilace. Během zásahu byla použitá termokamera a pomocí ní zjištěno, že přítomné tlakové láhve nejsou zasaženy požárem a nehrozí jejích zahřátí. Nakonec byl celý objekt uhašen pomocí pěny.

Během zásahu na místo dorazila také JSDH Vrbice a ti dvakrát doplnili do naší CAS 3500 litrů vody.

Po uhašení požáru a odvětrání garáže se jednotka vrátila zpět na základnu.

 

Foto zde

 

Zasahovali: Miloš K., Venca K., Čestmír M. st., Mirek Š. st., Tomás L., Zdenda P., Pepa K., Pavel K., Pepa H.