16. Požár trávy na železničním náspu Polepy - Štětí

17.06.2015 13:06

Jednotka vyjela na výzvu ( 13:06 ) KOPIS s CAS32 T815 a OA VW T5  v počtu 5 osob ( 13:13 ) k požáru trávy na železničním náspu k obci Svařenice. Cestou na místo události jsme byli zastaveni pracovníkem ČD, že tráva hoří už v Polepech a že se požár rozšířil od areálu ČD pod pražce.

Hasební práce byli započaty tam. K hašení požáru byl použít proud D a jeden proud C. Po uhašení požáru v Polepech se jednotka přesunula k dalším ohniskům k obci Svařenice, Hoštka. Na rozkaz KOPIS se jednotka dostala až k městu Štětí. Odkud se pak vrátila ( 14:41 ) zpět na základnu ( 15:08 ).

 

Naši dvorní fotografové Dejvos s Jirkou naší jednotku "pronásledovali" na kolech a pořídili pár fotek, zde jsou.

 

Zasahovali: Čestmír M. st., Miloš K., Pavel K., Pepa K., Mirek Š. st