18. Nehoda motocyklu a osobního automobilu Polepy

10.07.2015 19:17

Jednotka vyjela na výzvu KOPIS s CAS32 T815 a OA VW T5 v počtu 7 osob k dopravní nehodě osobního automobilu a motocyklu mezi obcí Polepy a Encovany. Na místě zásahu jíz zasahovlaly všechny složky IZS.

Na rozkaz velitele zásahu HZS PS Litoměřice jsme jednotku z Litoměřic vystřídali na místě zásahu a oni se vrátili na stanici. Asistovali jsme policii, vyšetřovatelům, pohřební službě a odtahové službě.

Tělo zemřelého motorkáře bylo po ohledání zabeleno do igelitového pytle, motorka naložena na jednu z odtahových vozidel. Osobní automobil musel být pomocí CAS vytažen zpět na vozovku a poté naložen na druhý odtahový vůz.

Následně byla vozovko zasypána sorbentem a zbavena uniklých provozních kapalin.

Po uklizení vozovky se jednotka vrátila zpět na základnu.

 

Před samotným výjezdem byl jeden náš člen: Tomáš Ledvina, jako první na místě nehody. Tuto událost ohlásil operačnímu středisku a pokoušel se resuscitovat motorkáře. Bohužel povaha jeho zranění byla neslučitelná se životem.

I tak veliké díky Tomášovi za jeho pomoc a nasazení!!!

 

Zasahovali: Čestmír M. ml.a st., Mirek Š. ml. a st., Jirka N., Zdenda P. , Fanda H.,

 

Foto zde

Článek z litoměřického deníku