18. Požár skládky SONO - Siřejovice

29.04.2019 05:08

Jednotka vyjela na výzvu KOPIS s CAS32 T815 v počtu dvou členů JSDH k požáru skládky k obci Siřejovice. Na místě zásahu provedla střídání zasahujících jednotek z předešlého dne. CAS32 byla využita k doplňovaní CAS30 HZS Litoměřice nebo CAS20 JSDH Čížkovice a ke kyvadlové dopravě vody. Celkem doplnila 11x, z toho 9x z závlahového řádu a 2x z firmy TRCZ.

Velitel JSDH Polepy byl v první okamžiku využit k hašení samotného požáru pomocí proudu C z CAS HZS Lovosice, k hašení byla použita i dýchací technika. Po střídání směn a řídícího důstojníka, byl delegován jako velitel úseku a podílel se na řízení hasebních prací a dalších organizačních činnostech.

Během dne se na místo dostavil DA s dalším členem JSDH Polepy.

 

Po "rozebrání" hořící skládky pomocí UDS a "zakrytí, uhašení" požáru pomocí střední pěny se jednotka vrátila zpět na základnu.

 

Zasahovali: Čestmír M. ml, Jirka N. , Pavel K.