19. Požár lesa Vetlá - namětové cvičení

11.07.2015 09:06

Jednotka vyjela na výzvu KOPIS s CAS32 T815 a OA VW T5 v počtu šesti osob na námětové cvičení k obci Vetlá - požár lesa. Po příjedu na místo události a náhlášení veliteli zásahu. Jsme naší CAS doplňovali vodu do CAS32 T815 PS Roudnice nad Labem. Na již vytvořené dopravním vedení s rozdělovačem jsme připojili 3 útočné proudy C a záhájili hašení lesa.

Mezitím na místo dorazila JSDH Roudnice nad Labem a společně s PS Roudnice nad Labem zřídili ve Vetle čerpací stanoviště a pomocí hadicového vozu vytvořili dopravní vedení ( cca 940m ) až do naší CAS.

Po ukočení zásahu, sbalení hadic a zhodnocení cvičení se naše jednotka vrátila zpět na základnu.

 

foto zde

 

Zasahovali: Čestmír M., Mirek Š. ml. a st., Zdenek P., Fanda H., Tomáš L