21. Požár travního porostu a části garáže v Polepech

02.08.2015 18:04

Jednotka vyjela na výzvu KOPIS  s CAS32 T815 a OA VW T5 v počtu 6. osob k požáru travního porostu do Polep. Naše jednotka byla na místě události jako první. Průzkumem bylo zjištěno, že hoří suchá tráva na prostoru cca 5x5 metru a že plameny se dostali pod plechovou garáž. Garáž byla nenásilným způsobem otevřena ( byla zamčena jen na jeden západ a vrata šli otevřít ). Prostor garáže byl zakouřen a proto byla k průzkumu použita dýchací technika. K hašení požáru byl použit proud "D" z průtokového navíjecího bubnu.

Na místo události dorazila JPO PS Litoměřice s CAS20.

Garáž byla částečně vyklizena a doutnající materiál prolit vodou. Celkem bylo použito 1000l vody.

Na místo události dorazila Policie ČR a vyšetřovatel požáru.

Poté se jednotka vrátila zpět na základnu.

 

Fotky zde

 

Zasahovali: Čestmír M., Mirek Š., Zdeněk P., Pavel K., Pavel B., Petr L.