23. Požár rodinného domu v Chodounech

25.10.2016 07:17

Jednotka vyjela na výzvu KOPIS s CAS24 Iveco Magirus, CAS32 T815 a OA VW T5 v počtu 7 osob k požáru rodinného domu do obce Chodouny. Na místě zasahovala již PS Roudnice nad Labem. Průzkumem bylo zjištěno, že se jedná o požár verandy rodinného domu. K uhašení bylo použito dvou vysokotlakých proudů. Zároveň bylo z naší CAS32 nataženo dopravní vedení „B“ ukončené rozdělovačem a z něho jeden proud „C“, který byl na místě jako záloha. Z verandy bylo vynešeno vnitřní vybavení a částečně rozebrán sádrokartonový strop. Během hasebních prací byl proveden průzkum domu, zda-li se v něm nenacházejí další osoby.
Během zásahu se na místo události dostavila i JSDH Roudnice nad Labem s CAS32 T815.
Po ukončení dohašovacích prací jsme byli velitelem zásahu posláni zpět na základnu.
 

Foto zde

 

Zasahovali: Venca K., Mirek Š., Fanda H., Pepa K., Miloš K., Tomáš L., Čestmír M.