4. Požár trávy na železničním náspu

25.03.2012 12:31

Jednotce byl vyhlášen poplach z KOPIS k požáru trávy u železničního náspu od obce Polepy směrem na Vrutici. Jednotka vyjela s CAS 25 Š706 RTHP v počtu 4 osob a s DA A31 v počtu 4 osob. Celkem byly cestou hašeny 3 požáry pomocí produ C a jeden požár zapomocí asanační lišty.
Po uhašení všech požárů byl spatřen další dým a plameny podél trati směrem od Polep na Křešice.  Jednotka se vydala tímto směrem. Cestou jsme potkali jednotku HZS Úštěk a po dohodě jeli hasit k obci Dolní Encovany. Požár se zde ze zeležnicního náspu rozšířil i na přilehlý bývalý sad. K uhašení požáru byly použity dva proudy C. Po uhašení požáru jednotka odjela na záklaldnu doplnit vodu.

 

 

Zasahovali: Malý, Phoetner, Hájek, Kühn, Šinfelt, Šinfelt ml., Libertin, Novotný