4. Požár trávy / spadlá trolej - Polepy

04.03.2019 12:39

Jednotka vyjela na výzvu KOPIS s CAS24 Iveco Magirus a CAS32 T815 v počtu 4 členů JSDH k požáru trávy u železniční stanice v Polepech. Průzkumem bylo zjištěno, že se malý požár nachází v blízkosti železničního podjezdu v Polepech. Tento požár byl způsoben spadlou železniční trolejí, která zasahovala i do podjezdu a ohrožovala provoz. Vzhledem k tomu, že se požár trávy dále nešířil a sám uhasl, velitel zásahu JSDH Polepy rozhodl uzavřít železniční podjezd. To bylo provedeno postavením obou CAS z každé strany přes komunikaci.

Později na místo události dorazila JPO HZS Roudnice nad Labem a SŽDC Ústí nad Labem. Té bylo místo události předáno. Velitelem zásahu bylo jednotce rozkázáno se vrátit na základnu.

 

Zasahovali: Mirek Š., Pepa K., Venca K., Pavel K.