6. Požár dřevěné boudy v Hušovanech

25.02.2015 22:08

Jednotka vyjela na výzvu z KOPIS s CAS32 T815 a OA Opel Campo v počtu 7 osob k požáru dřevěné boudy do obce Hrušovany. Na místě události byla jednotka jako první. Průzkumem bylo zjištěno, že se jedná o požár dřevěné boudy o rozměrech cca 5x5 m. Tato skutečnost byla nahlášena na KOPIS s tím, že další posilové jednotky krom PS Úštěk nebudou nutné.

Bylo rozvinuto dopravní vedení od CAS k 50m vzdálenému požáru a ten pomocí dvou proudů C likvidován. Během hašení přijela na místo PS Úštěk s CAS20 MAN a JSDH Polepy ponécháno velení.

Z CAS 20 MAN bylo doplněno do CAS 32 T815 2000l vody a poté PS Úštěk odjela zpět na základnu.

K likvidaci požáru bylo celkem použito 5000l vody.

 

Poté se jednotka vrátila zpět na základnu.

 

Zasahovali: Čestmírové M., Mirek Š. ml, Fanda H., Zděněk P., Tomáš L., Pepa K.