9. Technická pomoc - čerpání vody v pečovatelském domě v Polepech

29.06.2017 11:00

Jednotka vyjela na výzvu KOPIS s CAS24 Iveco Magirus v počtu pěti osob k technické pomoci - zatopený sklep v pečovatelském domě v Polepech. Průzkumem bylo zjištěno, že se celý sklepní prostor je zasažen odpadní vodou ( zablokovaná zpětná klapka v kanaližační šachtě ) ve výšce cca 2cm. Tato voda byla pomocí gumových stěrek a košťat stažena do prádelny, kde byl nejnižší bod sklepa a pomocí elektrického ponorného čerpadla vyčerpána mimo pečovatelský dům.
Následně jsme pomocí vysokotlaku propláchly tři kanalizační šachty a pro jistotu vyčistili zpětné klapky.
Poté se jednotka vrátila zpět na základnu.Jednotka vyjela na výzvu KOPIS s CAS24 Iveco Magirus v počtu pěti osob k technické pomoci - zatopený sklep v pečovatelském domě v Polepech. Průzkumem bylo zjištěno, že se celý sklepní prostor je zasažen odpadní vodou ( zablokovaná zpětná klapka v kanaližační šachtě ) ve výšce cca 2cm. Tato voda byla pomocí gumových stěrek a košťat stažena do prádelny, kde byl nejnižší bod sklepa a pomocí elektrického ponorného čerpadla vyčerpána mimo pečovatelský dům.
Následně jsme pomocí vysokotlaku propláchly tři kanalizační šachty a pro jistotu vyčistili zpětné klapky.
Poté se jednotka vrátila zpět na základnu.

 

Zasahovali: Čestmír M. ml. a st., Tomáš L., Zdenda P., Pavel K.