Akce Ukliďme Česko

05.04.2017 08:04

I letos jsme se zúčastnili celorepublikové akce Ukliďme Česko. Z technických důvodů se v Polepech a okolí uklízelo o týden dřív. Počásko nám opravdu přálo. Sluníčko svítilo již od rána. Sraz byl 9:00 hod před hasičárnou. Dospělí i děti dostali nové rukavice a mohlo se vyrazit. Jedna skupinka dětiček šla uklízet okolí mateřské školy a základní školy. Úklid v této části obce byl opravdu vydařený. Véna Hodys našel v trávě 2.000,- Kč. Úklid potom začal všechny o mnoho více bavit :-) Druhá skupinka dětí šla uklízet okolí fotbalového hřiště. I když se zdá, že zde nemůže být nepořádek, nasbírali jsme zde dva plné pytle odpadků!!!

Kluci z jednotky začali s úklide lesika. K této skupince se poté přidaly děti s maminkami.

Děkujeme všem dobrovolníkům, kteří ještě uklízeli v okolí Encovan, Oken a Hrušovan. Jsme rádi, že jste se k nám připojili a pořádek naše okolí Vám není lhostejné.

https://sdhpolepy.rajce.idnes.cz/Uklidme_Cesko_-_uklidme_Polepy_-_1.4.2017/