Co nového po úterku?

13.08.2014 07:10

Toto úterý jsme "bojovali" opět na vícero frontách. Mladí hasiči ( kluci ) sekali trávu, perlinkou a lepidlem se natahovala stěna pergoly, začalo se pracovat na průtokovém navijáku vysokotlaké hadice v CAS a venkovní hydrant dostal nové prostředí v podobě zabetonovaných obrubníků a kamínků ( viz. poslední foto v galerii )

 

Ještě bych chtěl zmínit, že se nám podařilo bezúplatným převodem získat od HZS Karlovarského kraje záchranářský žebřík Norbas 12,5m, 4ks starších dychacích přístrojů Saturn S7, dva PC a velikou kopírku/ tiskárnu/ scanner.

Žebřík bychom chtěli časem namontovat na CAS, jeden PC a kopirku někde umístit v hasičarně a zprovoznit. Jeden dejchák použijeme na náhradní díly a zbylé tři zřejmě prodáme/ darujeme jiné jednotce, kde ještě najdou uplatnění.