Co nového po úterku?

25.03.2014 21:00

Včerejší úterek byl pro nás takový hektický :) Nejprve se nesl v duchu modní přehlídky. Dostali jsme 5 nových zásahových obleku Deva Tiger Plus, takže jsme je museli vyzkoušet a přendat věci ze starých. A Jiřkyn udělat nezbytné foto pro svou drahou polovičku a na ksichtoknížku ( facebook ).

Pak jsem začali pracovat. Jedna parta se věnovala montáže "kastlíku" na překrytí překladu a trubek mezi staním pro Tatru a novým přístavkem. A druhá zase tunila Tatru, kdy na novou poličku montovala držáky nářadí a armatur z jedné skříně, kde bude umístěn průtokový najivák.

A pak to příšlo................ neštastnou náhodou se nám podařilo navrtat plastovou nádrž na pěnidlo ( 800l ). Takže jsme museli okamžite s Tatrou ven z garáže, rozříznout plech pod kterým je nádrž schovaná a provizorně dirku zazátkovat dřevěným klínem. Pak jsem přivezli kubíkovou nádrž a pomocí čerpadla se pěnidlo do ní přečerpalo :) Teď musíme nádřž zavařit svářečkou na plasty a dát všě do původní stavu.