Co nového po úterku?

25.03.2015 07:15

Včera jsme tak trochu požili druhého ježíška. Přišlo nám totiž nové vybavení, které jsme objednali z peněz obecního rozpočtu - obci moc děkujeme. Přislo: 5ks baterií Li-On pro naše kapesní radiostanice, kanálový krtek, kombinovanou proudnici Protek, slaňovací brzdu Petzl Stop, 2 ks zásahových bot Haix Fire Flash, kompozitovou láhev Draeger, 5ks nomexových kukel, 6ks svítilen Survivor Led, 6ks dopravních skládacích světelných kuželů, včelařskou kuklu, evakuační trojúhelník, 2ks obalu na kompozitové láhve, vyváděcí kuklu Rescue hood, 3ks PSII a páteřní desku Laerdal Baxtrap s imobilizérem hlavy.

Tyto nové věci jsou už rozděleny do našich zásahových vozidel a připraveny k použití. 

Co se týče práce samotné, tak se začalo dělat na osvětlovacím stožáru, respektivě na osvětlovací natáčecí hlavici, kde budou umíštěny reflektory. A pak tento celý komplet namontován na CAS32 T815.