Co nového po úterku?

25.10.2017 07:32

Scénář posledních úterků je více méně stejný, děláme na Ivecu. Minule jsme vyndali nádrž na vodu a pěnidlo. Včera jsem na dením světle  našli drobnou prasklinu, kterou prosakovala voda a kterou budeme muset opravit. Celá nástavba je postupně odšroubovávána z nosného rámu. Asi největší oříšek je odpojení svazků elektrických kabelů, kterou jsou vedeny do celé nástavby.

Opět pár nových fotek zde

 

Mimo to jsme si včera společně prošli nový zdravotnický batoh, který jsem pořídili k AED a z pozice first respondera. V batohu nechybí základní obvazový materiál, nůžky, peán, pinzeta, dlahy, krční límce, ambu vak, kyslíkový křísící přístroj, automatizovaný defibrilátor, škrtidla, krycí materiál, desinfekční prostředky, pulzní oxymetr, izotermické folie, sterilní rukavice a další.... Tento batoh nám vybavila Asociace dobrovolných zachranářů Česká republika, z.s., kterým tímto znovu děkujeme za jejich ochotu a rozumné vybavení batohu, které odpovídá vyhlášce a přitom bere ohled na praktické využití prostředků.