Detector oxidu uhelnatého GDCO

17.10.2014 17:41

Chtěli bychom moc poděkovat firmě J.T.O. System , s.r.o. , od které jsme sponzorkých darem získali detektro oxidu uhelnatéh GDCO.

 

GDCO je jednoúčelový přístroj pro detekci oxidu uhelnatého. Přítomnost CO je signalizována akusticky a pomocí dvou LED kontrolek v 8 stupních koncentrace. Přístroj má pevně vestavěné akumulátory, které lze dobíjet vnějším síťovým adaptérem.

Tělo přístroje se vyznačuje odolnou kovovou konstrukcí a je možné jej pomocí opěrného klipu snadno upevnit na opasek.

Hlavní využití najde přístroj při zajišťování plynových zařízení, u nichž může docházet k úniku spalin ze spalovacího procesu jako např. u kotelen, pecí a dalších technologických zařízení. GDCO se používá i jako náhrada klasických detekčních trubiček.

Základní technické parametry

Hmotnost cca 200 g
Mechanické rozměry 118 x 62 x 37 mm
Detekovaný plyn Oxid uhelnatý.
Max. detekovaná koncentrace: do 240 ppm
Počet detekovaných úrovní 8 úrovní