Medailová sobota

16.04.2017 10:03

Včera se naši mladí hasiči zúčastnili závodu požárnické všestrannosti (ZPV) ve Vědomicích. Náš sbor reprezentovalo 1 dřužstvo plamínků (3-6 let), 1 družstvo mladších žáků (7-11 let) a 1 družstvo starších žáků (12-15 let).

Naši nejmenší (Pepík Medonos, Sonička Henschová, Agátka Talarovičová, Čéďa Malý, Páťa Petrák a Matýsek Riengelhán) závodili seč jim síly stačili :-) Vybojovali né moc popolární bramborovou medaili z celkových 7  družstev. Za odměny dostali i tak kovovou medaili. Radost byla veliká. 

 

Mladší žáci (Verča Slezáková, Venďas Malá, Dáňa Petrák, Kuba Zikmund a Nony Paul) měli konkurenci větší. Ale nakonec se poprali s prvním letošním závodem na výbornou. V celkovém umístění obdrželi nádherné 3. místo z celkových 11 družstev. 

 

Někteří starší žáci (Kuba Kohout, Vojta Kohout, Míša Petráš a Terka Šimková) včera měli premiérový běh. Z celkových 11 družstev obsadili krásné 9.místo. Konkurence je i zde obrovská. Ale my věříme, že časem i oni medaile přivezou :-)

https://sdhpolepy.rajce.idnes.cz/ZPV_Vedomice_15.4.2017/

Za týden nás čekají další závody, tak nám držte palečky. 

 

Další obrovskou radost nám udělali kluci z jednotky... Vybojovali včera na osmiboji také bronzovou medaili. Více zde bude napsáno později.