Pravidelná měsíční schůzka

06.08.2011 09:00

Tak jako každý měsíc, sešli jsme se první sobotu v měsíci, abychom si pověděli co je nového a hlavně abychom zase něco málo udělali na stanici nebo na technice. Tentokrát jsem se dohodli, že se natřou všechny tři vrata, aby hned na první pohled bylo jasné že se jedná o hasičárnu. Dále jsme pak malovali nově vyštukovanou "bývalou" studenou garáž, kde se již za měsíc sejdou naši nový mladí hasiči. Musíme ji během tohoto měsíce kompletně dodělat. Další parta se věnovala pracím na pozemku za hasičárnou. Vykácela křoví a vše pak propůjčila ohni :o)

Později pak přijel pan Malý a už jednou rovnaný pozemek postříkal Rondupem, abychom se zbavili plevele. Ješte jednou se pak pozemek srovná a může se zasít tráva.

Bylo přijato šest nových členu do SDH ( tři z Polep, 1 z Vrutice a 2 z Hrušovan )