Takticko prověřovací cvičení a osmiboj v Dušníkách

10.05.2014 10:20

Už potřetí jsem se zúčastnili takticko prověřovacího osmiboje okresu Litoměřice, tenktokrát pořádané obcí Dušníky. Je to osmiboj jednotek dobrovolných hasičů, takže žádné elasťáky a nabroušené mašiny. Jedná se o osm různých situací, se kterými se můžeme setkat při zásahu ( požár, nehoda, první pomoc, fyzická zdatnost, atd.... ). Které jsou přímo na místě hodnoceny přílušníky HZS  a záchranáři.

Na tomto cvičení jsme byli v šěsti: Čestmír, Mirek, Fanda, Jirka N., Petr a Miloš a  umístili jsme se na PRVNÍM MÍSTĚ !!!  Moc si tohoto výsledku ceníme a je to jakési ocenění naší práce a postupného  zdokonalování. ( první ročník - sedmé místo, druhý ročník - páté místo )

 

Na finálních fotkách bohužel není Fanda, musel před vyhlášením výsledků do práce.

 

Foto z akce zde. ( dalčí ještě přibudou )