Úspěchy mladých hasičů

25.04.2017 08:40

V sobotu se naši mladí hasiči zúčastnili první kola hry Plamen a to konkrétně závodu požárnické všestrannosti v Brozanech nad Ohří. 

Na start se postavilo družstvo plamínků (3-6 let), ze kterých jsme vytvořili 2 hlídky. Hlídka A (Čéda Malý, Páťa Petrák, Agátka Talarovičová, Adámek Calta a Máťa Ringelhán) si prozatím doběhli pro krásné druhé místo. Hlídka B (Máta Žák, Nikča Žáková, Sončí Henschová, Tomášek Vimr a Pepík Medonos) vybovojali prozatím 3. místo. Nádherné umístění, ze kterého máme velikou radost. 

Naše nejmenší čeká druhé kolo 21.5.2017, které se bude konat na fotbalovém hřišti v Polepech. Ještě je budou čekat 2 disciplíny a to požární útok a štafeta 4x60 m. Bude pilně trénovat. Přijďte se na nás podívat.

 

Dále v sobotu soutěžilo o dřužstvo mladších žáků (6-11 let), z tohoto družstva jsme postavili 1 hlídku (Verča Slezáková, Venďas Malá, Dáňa Petrák, Kuba Zikmund a Nony Paul). Už při doběhnutí do cíle měli naši mladí hasiči dobrou náladu, protože nenasbírali zbytečné trestné body a měli dobrý čas. A tak jsme se nemohli dočkat výsledků, které jsme se dozvěděli až včera!! Toto družstvo se zatím umístilo na nádherném 1.místě!!! Opravdu nepředstavitelný výsledek. 

I toto družstvo čeká 2.kolo a to 20.-21.5.2017 na hřišti v Polepech. Před sebou mají požární útok, požární útok s překážkami CTIF, stafetu 4x60 m, štafetu CTIF a stafetu požárních dvojic. Čeká náš ještě opravdu hodně práce. Budeme moc rádi, když se na nás přijdete podívat a podpořit nás.