Vyprošťovací zařízení Spencer

18.09.2014 07:27

Za velice výhodných podmínek jsme zakoupili vyprošťovací zřízení Spencer - SED od firmy Helago - CZ s.r.o., za což moc děkujeme.  Je to pomůcka k vyprošťování a k fixaci páteře, která je ideální pro všechny mimořádné situace. Obzvláště vhodná pro oběti zablokované ve vozidlech, zřícených budovách a na místech dalších katastrof. Lze ho použít i na těhotné ženy, děti a kojence. Je ideální pro fixaci zlomenin kyčlí a pánve. Povrch je vyroben z pevného nylonu pokrytého vinylem, omezuje oděr a zaručuje absolutní celistvost. Vertikální tuhost a horizontální flexibilita jsou hlavními charakteristickými vlastnostmi produktu a umožňují rychlou fixaci páteře a bezpečné vyproštění. Pásy a přezky jsou barevně rozlišené. SED je plně kompatibilní s rentgenem.