Zkoušky odbornosti Preventista-junior

11.03.2015 20:49

Dnes naši mladí hasiči měli náročnou hodinu. Dle plánu je čekaly zkoušky odbornosti a to zkouška Preventista - junior. Preventista junior musí znát hlavní příčiny vzniku požáru,telefonní čísla tísňového volání, musí zhotovit obrázek s námětem požární ochrany, umí vyhledat jednoduché požární závady, musí znát základy hoření.

Zkoušky úspěšně zvládl Adam Moravec, Michal Petráš, Jakub Kohout, Vojtěch Kára, Jakub Treml, Daniel Petrák, Samuel Paul, Jakub Zikmund a Vendula Malá. Moooc gratulujeme. 

Těm, kteří měli dneska velikou trému před naši přísnou komisí (Česťa ml., Fanda, Pepa a Miloš) vzkazujeme, aby nebyli smutní, protože zkoušky byly opravdu těžké. A za odměnu pojedeme do lanového centra do Prahy. Juppííííííííííííííííííííííí. 

https://sdhpolepy.rajce.idnes.cz/