Zlatí mladí hasiči

08.10.2016 19:50

Dnes jsme vyrazili na závody do Křešic. Počasí nebylo sice úplně příznivé, celkem zima a mírný deštík, ale naše mladé hasiče to neodradilo.  Čekal nás klasický závod požárnické všestrannosti a také závod požárnické připravenosti. 

Naši nejmladší - Plamínci (Nikolka, Máťa, Matýsek, Adámek, Tomášek a Pepík) do svého běhu dali vše. Jediné trestné body posbírali v hodu míčkem. Pytlování jim také šlo a tak obsadili celkové 6. místo z 8. Jsou to naše velké šikulky. Získali sladké medaile. 
 
Mladší žáci měli větší konkurenci. Celkem 17 družstev. 
Tým B (Eliška, Maruška, Kubík Z., Honzík Z. a Čéďas) se poprali se svým startem statečně. Čekalo je za to krásné 12. místo.
Tým A (Dáňa, Venďas, Andělka, Kuba T. a Verunka) nás dnes opět potěšil a překvapil. I ty slzy byly. Konečně se nám zadařilo. A máme zlatou medaili. 
Opravdu nádherný výsledek. Gratulujeme.
 
Chtěli bychom poděkovat všem našim hasičům za skvělou reprezentaci. Děláte nám obrovskou radost. 
A samozřejmě rodičům za podporu.