https://www.oshlitomerice.estranky.cz/clanky/kalendar-soutezi-2017.html

8.5.2018 TD Černouček

Plamínci 2. místo (Štěpa, Sončí, Nikča, Máťa R., Máťa Ž., Martínek, Mikuláš, Jiřík)
Mladší žáci 1. místo (Sam, Dáňa, Kuba Z., Kuba T. , Venďas, Eliška, Maruška, Verunka a Nony)

Plamen 21.4.2018 ZPV Charvatce a 19.-20.5.2018 TD Polepy

Plamínci 2. místo (Štěpa, Sončí, Nikča, Máťa R., Máťa Ž., Pavlík, Tomášek, Ládik, Martínek, Míša)

Mladší žáci 2. místo (Sam, Dáňa, Kuba Z., Kuba T., Páťa, Venďas, Eliška, Maruška, Verunka a Nony)

14.4.2018 ZPV Vědomice

Plamínci 2. místo (Štěpánka, Máťa R., Máťa Ž. a Nikča  v čele s Davidem)

14.10.2017 ZPV Lukavec

Plamínci 3. místo (Jiřík, Matějík H., Máťa R., Tomášek a Mikuláš)

7.10.2017 ZPV Broznay nad Ohří

Mladší žáci 3. místo (Sam, Dáňa, Kuba Z. a Kuba T.)

30.9.2017 ZPV + ZPP Křešice

Mladší žáci 3. místo (Venďas, Eliška, Maruška, Nony a Verča)

23.9.2017 ZPV Polepy

Plamínci 2. místo (Sonička, Ládik, Štěpánka, Martínek a Pavlík)

Plamínci 3. místo (Máťa Ž., Máťa R., Nikča, Jiřík a Mikuláš)

Mladší žáci 1. místo (Venďas, Eliška, Maruška, Nony a Verča)

Mladší žáci 2. místo (Sam, Dáňa, Kuba Z. a Kuba T.)

3.6. 2017 Štafeta 4x60 m a PÚ v Křešicích

Plamínci 1. místo (Sonička, Čélďa, Tomášek, Páťa, Agátka, Nikolka, Máťa Ž. a Adámek)

27.5.2017 ZPV Lkáň

Mladší žáci 1. místo (Nony, Sam, Dáňa a Kuba T.)
 

21.5.2017 Okres Plamen

Plamínci 3. místo (Čéďa, Páťa, Agátka, Tomášek, Pepík, Adámek, Sonička, Máťa R., Máťa Ž., Nikolka)
 

7.5.2017 ZPV Radešín

Mladší žáci 2. místo (Eliška, Andělka, Dáňa, Kuba T., Nony)

15.4.2017 ZPV Vědomice

Mladší žáci 3. místo (Venďas, Kuba T., Verča, Dáňa a Nonys)

5.11.2016 ZPV Litoměřice

Mladší žáci 3. místo (Maruška, Andělka, Kuba T., Eliška a Verča)

15.10.2016 ZPV Lukavec

Mladší žáci 3. místo (Venďas, Verča, Kubat T., Andělka a Maruška)

8.10.2016 ZPV + ZPP Křešice

Mladší žáci 1. místo (Dáňa, Venďas, Andělka, Kuba T., a Verča)

1.10.2016 ZPV Vědomice

Mladší žáci 2. místo (Verča, Nonys, Andělka, Dáňa, Vendulka)

25.9.2016 ZPV Brozany nad Ohří

Mladěí žáci 3. místo (Andělka, Venďas, Kubík K. Dáňa a Verča)

13.6.2015 - Soutěž mladých hasičů (štafeta požárních dvojic + požární útok)

Starší žáci 2. místo (Jirka, Dejvos, Míša, Maruška M., Ondra M., Nelča, Kačka)

12.9.2015 - Závod požárnické všestrannosti v Litoměřicích

Mladší žáci 3. místo (Sam, Nonys, Venďas, Kubík K, Andělka)

12.10.2013 - Závod připravenosti proti povodním v Křešicích

Mladší žáci 3. místo (Kačka, David, Maruška, Míra)

6.10.2012 - Závod požárnické všestrannosti ve Vědomicích

Mladší žáci 3. místo (Nelča, Kačka, Vojta, Míra, Anička)

13.10.2012 - Závod připravenosti proti povodním v Křešicích

Mladší žáci 1. místo (Nelča, Kačka, Vojta, David, Anička)

Starší žáci 2. místo (Terka, Jirka, Adél, Týnka, Verča)

 

SDH Polepy děkuje za skvělou reprezentaci. Jen tak dál. 

Soutěže